Outfit – Feather print jacket

Feather prints zijn niet meer weg te denken, oorbellen, kettingen, topjes en nu ook jassen zitten vol met deze leuke print. En aangezien ik nog geen jassen genoeg heb kon ik het niet laten om deze prachtige jas van The Musthaves te bestellen. Kijk je mee naar mijn feather print outfit?
Ik was al een tijdje opzoek naar een leuke jas die ook te dragen is voor net. De jas mag niet te dik zijn, maar ook niet te dun. En als het even kon met een leuke print. Je kunt je dus wel voorstellen dat dat lastig te vinden was. Tot ik bij de webshop The Musthaves deze prachtige Feather print jas tegen kwam. Ik was op slag verliefd!
De Feather print zie je tegenwoordig overal. Ik denk dat dat vooral komt door de Ibiza trend die er op dit moment gaande is. Overal worden veren op geplakt en krijgt de IBIZA APPROVED stempel. Gelukkig vind ik veertjes erg leuk dus kon ik het niet laten om de jas te bestellen.
De jas heeft geen knopen of ritsen. Je maakt hem namelijk dicht met haakjes. Dit geeft een hele mooie luxe uitstraling vind ik zelf. Van binnen is de jas gevoerd, maar de stof is gelukkig niet heel erg dik waardoor je hem ook als over jasje kan dragen.
OUTFIT
Feather print jas – The Musthaves
Silk Top – Geddes & Gillmore
Jeans – G-Star
Schoenen – HUB Footwear
Watch – Cluse
Ik ben erg blij met mijn jas. Op deze foto’s draag ik de jas op een casual outfit, maar met een mooie zwarte broek en pumps creëer je heel makkelijk een compleet andere look!
Wat vind jij van de Feather Print Trend?
Marije
Wat een geweldige jas! Super leuk.
Miss B Blogz Thingz Over..
Girl Love it! En hij staat je geweldig!
ThnQ for sharing! Great post!
Hugz, Miss B.
Dineke Rozema
Ooh, wat een mooie!
Mariëlle Markgraaff
Wat een toffe locatie 🙂 Ik vind je horloge en jasje super leuk!
chucky1012
Wauw, het jasje is zo mooi!
Het staat je prachtig!
Leuke foto’s!
Xoxo
Vanessa
Wauw, dit jasje heeft een prachtige print. Staat je heel mooi!
Valentina
Love je horloge!
Jamey
dankje!
Teddy
Wat een leuke outfit!
Evy
Die horloge is super mooi! ♥
Kelly
Heb dit jasje inderdaad al superveel gezien, wel heel leuk!
Lonneke
Wat een onwijs gaaf is het jasje zeg! Ik ben gek op dit soort prints.
Saraya
Wauw wat een mooie jas, die veertjes erop zijn zo leuk!
De jas staat je prachtig 🙂
Janine
Wat een super leuk jack! Ik houd ervan hihi.
Stephanie
Mag ik vragen welke maat je hebt en hoe het jasje valt?
Jamey
Tuurlijk mag dat! Ik heb normaal maat 42 (XL). Het jasje zit op de armen ietsjes strak maar is prima met mijn maat te dragen.
Stephanie
En je heb ook XL van het jasje besteld als ik het goed begrijp?
Jamey
Ik ben nu niet thuis. Maar volgens mij was het een L of XL
Jamey
Even gecheckt en het was een L
Stephanie
Dankjewel!!