ORLY Infamous – Wintercollectie 2015

Het duurt niet lang meer tot de feestdagen er weer zijn! Glimmende glitters en gouden randjes komen er dus weer aan. Zo ook de nieuwe wintercollectie Orly Infamous. Kijk je mee?
De collectie van ORLY bestaat zowel uit prachtige holo lakjes die perfect voor de feestdagen zijn als zachte crème lakjes die geweldig zijn voor de winterse dagen.
♥ 15 Minutes of fame is een koraal rode lak met holografische deeltjes. Echt te prachtig voor woorden. Ondanks dat koraal kleuren erg zomers zijn zorgt de holo voor een mooie feest lak.
♥ Gossip Girl is een feestelijke lakje met rode microshimmers en gouden hexagon glitters. Echt een perfect kerst lakje!
♥ Frenemy is een hele apart lakje. Het is namelijk een zwarte lak met weer een holo met paarse glittertjes er in verwerkt. Helaas moet je wel 3 laagjes lakken om het lakje dekkend te krijgen.
♥ Scandal is een prachtige warme Bordeaux rode nagellak met een crème finish. Hij lakt erg fijn en streept absoluut niet!
♥ Frontpage is een champagne gouden lak met een metallic finish. En met goud kan je nooit fout gaan met de feestdagen dus die komt altijd wel van pas.
♥ Makeup to breakup is een prachtige petrol kleur nagellak met een crème finish. Niet echt een feestdagenkleur maar wel een perfecte tint voor de winter.
Infamous is echt een prachtige winter collectie. Zowel lakjes voor de feestdagen als mooie winterse kleuren. De Orly Infamous collectie is te koop bij Bransus voor €64,95. Leuk kerstkado denk ik zo!
Welke kleur vind jij het gaafst?
chucky1012
Mooie kleuren!
Leuk om kado te geven.
De webshop die dit verkoopt heeft mooie producten.
Xoxo
Heather Lisa Noire
This winter collection is very beautiful 🙂 http://www.bauchlefashion.com
Esmee
Gaaf dit merk! Ik ben benieuwd naar de swatches, de kleuren zien er mooi uit!
XOXO esmee
Petra
Prachtige collectie, zelf vind ik champagne een geweldige kleur om te zien….
Dionne
Wat een mooie kleuren! Ook leuk om cadeau te geven!
Nicole
Wauw wat een prachtige lakken. Ik ben heel benieuwd hoe ze er op je nagels uitzien!
Rebecca
Ik heb nog noooit een lakje van orly geprobeerd, maar met deze collectie wil ik het toch wel heel graag proberen! Wat super mooi!
Ik heb btw de tas ontvangen, ik ben lang niet thuis geweest maar hij lag keurig op me te wachten. Ontzettend bedankt!
Malissa
Wauw, wat een gave kleurtjes. Frontpage is echt mijn favoriet, maar Frenemy vind ik ook wel erg mooi. Jammer dat je drie laagjes nodig bent voor dat hij goed dekt.
Nadia
De collectie ziet er erg tof uit, ben wel heel benieuwd naar swatches!