Zomerklaar met Yves Rocher Make-up

Onlangs kreeg ik een pakketje toegestuurd met de nieuwe Yves Rocher make-up producten. Ik ken Yves Rocher voornamelijk van vroeger en ook op blogs lees ik er regelmatig wat over. Super enthousiast was ik natuurlijk dat ik het ook mocht testen. Nu ik het een tijdje gebruik vertel ik je er graag meer over kijk je mee?
Yves Rocher Vertige Longueur Mascara
Ik begin met de mascara. Zo op het eerste gezicht niet heel bijzonder, dat dacht ik ook. Maar zo’n mascara als deze heb ik niet eerder gezien en des ondanks bleek het echt een hele fijne mascara te zijn!
Het borsteltje is echt heel dun en fijn, gecombineerd met een vernieuwde formule zorgt en beloofd deze mascara voor een verlengend effect. Ik heb geen reviews gelezen hierover en ben blanco begonnen met testen hiervan. En mijn conclusie is dat dit een geweldige mascara is. Het pakt alle wimpers mee zelfs de kleinste ook op de onderste ooglid. Mijn wimpers worden echt langer hierdoor en geeft toch een heel natuurlijk effect.
Yves Rocher Vertige Longueur Mascara is verkrijgbaar bij Yves Rocher van €19,90 voor €9,95
Yves Rocher Glossy Lip & Cheek Pen – Abricot, Corail, Tangerine Intense & Sable Doré
Lipbalms ik gebruik ze graag en voor nu in de zomer. Van deze vier zijn Abricot en Corail mijn favoriete kleuren. Ze brengen allemaal fijn aan. Het maakt mijn lippen soepel en geven hydratatie.
Het pigment viel mij ook niet tegen. Het zijn vier frisse kleuren die je zowel op je lippen als op je jukbeenderen kan aanbrengen. Ze geven een subtiele glans en blijven zo’n twee uur mooi zitten daarna moest ik wel wat bijwerken.
Yves Rocher Glossy Lip & Cheek Pen is verkrijgbaar bij Yves Rocher van €13,90 voor €6,95 per stuk
Yves Rocher Duo-Poeder Zonnige Teint Matt
Deze duo poeder heeft twee kleuren die elkaar aanvullen en zorgen voor een natuurlijk en zonnige tint. Het maakt de huid egaal en zacht. Ik gebruik het ook als ik in de zon ben geweest. Mijn gezicht word niet egaal bruin dus deze duo poeder vult het mooi aan.
Yves Rocher Duo-Poeder Zonnige Teint Matt is verkrijgbaar bij Yves Rocher van €26,00 voor €7,80
De nieuwe Yves Rocher Make-up heeft mij echt verrast, ik had niet hele hoge verwachtingen. De mascara is wel echt mijn favoriet als ik zou moeten kiezen. De verlengt zoals het beloofd je wimper en geeft een natuurlijk effect.
Koop jij wel eens iets bij Yves Rocher?
chucky1012
Dat ziet er heel goed uit.
Fijne prijsjes en vaak leuke actie’s.
Xoxo
Jolanda
Wat een supermooie producten en kleuren!! Ik ken het merk van blogs, maar nog nooit zelfsmerend gewerkt. Klinkt in ieder geval goed.
Annette
Wat een leuke producten. Ik heb al in jaren geen producten van Yves Rocher meer gebruikt 🙂
Kelly Mulder
Ik ben zelf vooral fan van de huidsverzorgingsproducten van Yves Rocher, maar deze make-upjes zien er ook aardig goed uit!
evelien
Wat een mooie producten! Ik heb een mascara van yves rocher en ben er erg fan van <3
Liefs,
Evelien
Lonneke
Ik vond het super leuk om eens dit te mogen testen. En ik blijf erbij de mascara is geweldig!!!
Amanda
Wat een gezellige, zomerse kleurtjes! Yves Rocher gebruik ik eigenlijk nooit, hoewel er volgens mij in het centrum hier nog wel een winkel van hun zit.
Tessa | Daily Inception
Zelf ben ik niet echt een make-up verzamelaarster. Ik vind de abricot kleur heel mooi, vrij neutraal. Daar hou ik wel van 🙂
Cassandra
Wat een frisse zomerse kleurtjes! Heb nog nooit make-up van dit merk gebruikt, wel huidverzorging
Engelina
Ik ben groot van fan van yves rocher en bestel minimaal 6 x per jaar wat.
De mascara heb ik in het blauw en ik vind hem erg prettig omdat hij echt je wimpers kamt.
De overige producten heb ik nog niet geprobeerd.
Tania
Ik gebruik af en toe eens iets van Yves Rocher. Vind de lip & cheek potloden er leuk uit zien
Donna
Oeh, ik ben wel benieuwd naar die mascara! Lijkt me heel precies werken!
alexa
ziet er heel goed it en echt prachtige foto’s ook!
Jolien
Die lipbalms vind ik echt top! Ik ben de laatste tijd echt fan van Yves Rocher!