Hoe Ik Mijn Make-Up Stash Opberg

Vandaag laat ik op verzoek van Jamey een overzicht zien van hoe ik mijn make-up stash opberg. Zo geef ik ook gelijk een sneak peak in mijn make-up stash. Sinds ongeveer 1,5 jaar heb ik een aparte kast voor mijn make-up en nagellak omdat mijn oude kastje te klein begon te worden. Inmiddels heb ik mijn collectie gehalveerd waardoor ik nu wat meer ruimte heb maar alsnog zullen jullie het best een flinke stash vinden.
Bovenop mijn kast zie je als een eerste een oranje doek liggen. Dit is eigenlijk een canvas tasje van MAC wat ik ooit bij een event heb gekregen en ligt er eigenlijk een beetje zonder reden. Daarop staat het grootste gedeelte van mijn parfum stash welke redelijk bescheiden is. Mijn favoriet is Si van Giorgio Armani!
Aan de rechterkant zie je mijn kwasten welke ik in twee bloempotjes van de Ikea heb staan. Ik heb de kwasten onderverdeeld in oog en gezichtskwasten. Verder staat er een brush cleanser voor als ik even snel een kwast wil schoonmaken en mijn dagelijkse make-up tasje staat erop waar mijn basics inzitten. Mocht je het leuk vinden om de inhoud een keer te zien dan kun je dit even aangeven in een comment dan ga ik daarmee aan de slag.
De bovenste en tevens breedste lade heb ik gevuld met lipproducten, mijn favoriete make-up stash item! Ik heb al mijn oude Glossybox doosjes bewaard en daar heb ik alles in onderverdeeld. Op de bovenste foto zie je de grootste trots van mijn gehele make-up collectie, mijn MAC lipsticks. Onderhand heb ik er zo’n beetje 70 van. Deze staan voor een groot deel in lipstickhouders welke ik via EBay heb gekocht. In het doosje achter de MAC lipsticks liggen mijn lipbalsems. Helemaal links liggen al mijn liquid lipproducten en in het midden een bakje met normale lipsticks welke voornamelijk van Essence en Catrice zijn. Ook zitten er een aantal high-end lipsticks tussen van bijvoorbeeld Chanel, YSL, Collitstar etc.
Voornamelijk mijn blush/bronzer/highlighter stash is behoorlijk uitgedund waardoor ik nu veel meer overzicht heb. Even ter vergelijking, voorheen had ik voor ieder van deze producten een eigen volle lade en nu passen ze allemaal in één lade. Alnog is het erg veel maar dit zijn wel de producten die ik met veel liefde gebruik. In het linker doosje zitten mijn bronzers en highlighters en in het rechterbakje mijn blushes. Ik heb, vind ik zelf, een goede mix tussen budget en high-end.
Het handige van mijn kast is dat er verschillende maten lades in te vinden zijn. Deze hoge lade is ideaal om mijn foundations in op te bergen zodat ik ze staand kan neerzetten. Dit onderdeel van mijn make-up moet ik overigens nog eens goed uitzoeken want ik gebruik, met name bij de basis, veelal toch dezelfde producten. In het bakje achter mijn foundations liggen mijn gezichtspoeders, primers en concealers.
De volgende lade bevat oogproducten. In het linker doosje bewaar ik mijn mascara’s, oogpotloden en eyeliners. In het middelste doosje heb ik al mijn mono oogschaduw’s en kleine palette’s liggen. Dit onderdeel heb ik de afgelopen maanden te weten halveren want voorheen had ik hier ook een hele lade vol van. Nu liggen er enkel nog oogschaduw kleuren die ik ook daadwerkelijk gebruikt. Rechts zie je nog wat wenkbrauwproducten en een back-up van mijn Anastasia Dipbrow pomade.
In de lade eronder liggen al mijn oogschaduwpalette’s. Ook hierin heb ik een mix tussen budget en high-end. Mocht je het leuk vinden om mijn top 5 palette’s voorbij te zien komen, laat het vooral weten!
Als allerlaatste mijn lade met een deel van mijn nagellak collectie. Ik heb naast deze kast nog een aparte kast staan welke grotendeels is gevuld met nagellak. Dit moet ik dan ook echt nog een keer uitzoeken want er kan een hoop weg vermoed ik. Ik wil het proberen te beperken tot één lade zodat ik wat meer overzicht heb.
Hopelijk vond je het leuk om een kijkje in mijn make-up stash te krijgen. Mocht je het dus leuk vinden om delen van mijn make-up gedetailleerder te zien dan kun je dat altijd aangeven, dan ga ik mijn best doen!
chucky1012
Mooi en zo netjes ingedeeld!
Wat een fijne stash.
Kelly
Mooie stash! Wat grappig dat je je Mac lipsticks ook echt in de doosjes bewaard, lijkt mij persoonlijk super onhandig!
Lonneke
Wauw wat een hoop beauty/make-up producten heb je zeg. Ik vind het er overzichtelijk en netjes bij je uitzien. Handig om zo je make-up te bewaren.
Mariska
Wat een mooie stash 😀 zo netjes opgeborgen!
Beautybyshauni
Wauw wat een mooie stash heb je! Ik ben zelf ook aardig goed opweg haha.
Lindsey Beljaars
Mooie stash! Oh lijkt me zo onhandig om je MAC lipsticks echt in de doosjes te bewaren. Ik knip altijd alle doosjes door en maak daar een soort standaard van zodat je ze op z’n kop kunt zetten. Net zo makkelijk en je kunt ze sneller pakken! 😉
Michelle Kaiser
Wat een gave stash zeg. Mooi en netjes ingedeeld.
J3nnReviews
Zo, jouw make up collectie is om jaloers op te zijn – prachtig!!!!!
En handig, je opruim methode – vooral de blush / highlighter in een mand op zijn zij bewaren is een goede tip, ga die thuis ook toepassen, leuk!
Jouvence
Wauw, wat een mooie stash! ♥
Ellen
Ziet er tof uit! Zitten wat handige tips tussen 🙂
petra
Ohhh wat een keurig opgeruimde collectie, daar kan ik nog heel wat van leren….
Bianca
Mooi zeg en wat veel! Qua poedertjes zou het wel eens gelijkwaardig kunnen zijn maar ik heb heel weinig lipproducten 🙂
Nicole
Oeh wat leuk om te zien. Wat heb je een mooie grote stash zeg!
Iris
Wat een geweldige stash, wauw! Ik zou hier uren in kunnen friemelen.
Iris
Wauw, ziet er super uit zeg!
De Dotties
Mooi stash zeg, vooral je lipproducten, wauw! Ik ben wel benieuwd naar je 5 favoriete oogschaduw paletten!
Ellen Taal
Leuk! Ik zal deze zeker een keer laten zien 🙂
Evelien
Wat een mooie stash <3 En zo georganiseerd alles ook!
Mariëlle
Dit blijft echt heerlijk om te zien <3 Je hebt een hele mooie stash en heel netjes opgeruimd 🙂
Frederique
Jeetje, wat heb jij veel producten, en wat mooi georganiseerd ook!
xx Frederique
http://fablefrique.com
Astrid
Hele mooie stash! Oogschaduwpaletten zijn mijn favoriete verzamelobjecten, dus zou het zeker leuk vinden jouw top 5 te zien 🙂
Astrid
Hele mooie stash! En goed georganiseerd. Oogschaduwpaletten zijn mijn favoriete verzamelobject, dus ik ben wel benieuwd naar je top 5 🙂