Etos Nagellak To The Left, My Mint Or Yours & Coral Bay
Vandaag heb ik voor jullie Etos Nagellak To the left, My mint or yours & Coral bay. Ik wil hiermee laten zien dat de vernieuwde kleuren van Etos mooi zijn maar ook dat goede kwaliteit echt niet duur hoeft te zijn. Deze drie kleuren zorgen voor een perfecte zomerse look!
Etos Nagellak
Met een geheel vernieuwde make-up collectie kon het Etos nagellak assortiment natuurlijk niet achterblijven. Ook deze lijn is gloednieuw én uitgebreid. Zo hebben de nagellakflesjes een chiquer design en is de kwaliteit van de nagellakformule verbeterd: de kleur en glans blijven nu nog langer zitten en de lak droogt lekker snel. Daarnaast hebben de lakjes een nieuw, super gebruiksvriendelijk kwastje. Dankzij de speciale waaiervorm lak je de nagel in één simpele beweging. Je hebt dus sneller een mooier resultaat!Bron
Etos Nagellak – 38 To The Left
To The Left is een diep lavendel paarse kleur. Deze dekt mooi met twee laagjes. Ik heb voor de extra glans de Etos top coat nog overheen aangebracht.
Etos Nagellak – 68 My Mint Or Yours
Dit is één van de kleuren waar ik in de zomer een zwak voor hem. Ik vind het een tropische kleur dat mij doet denken aan de zee met een hagel wit strand. Met twee dunne laagjes heb je een mooie dekking.
Etos Nagellak – 21 Coral Bay
Dit is ook één van mijn favoriete kleuren en ik vind het echt een musthave. Deze kleur zal bij de meeste erg mooi staan. Ook deze dekt mooi met twee dunne laagjes.
Persoonlijke pluspunten van de Etos nagellak:
- Perfect kwastje
- Dekking met twee laagjes
- 4 dagen mooi houdbaar zonder beschadiging en/of chippen
- Mooi kleur pigmenten
- Een groot aanbod aan diverse kleuren
- betaalbaar
Etos Nagellak To The Left, My Mint Or Yours & Coral Bay zijn verkrijgbaar voor €1,99 per stuk
Wat is jouw favoriete zomer kleur?