Ellis Faas Lips Review

Op Social Media zag ik steeds prachtige foto’s voorbij komen van diverse lip producten van Ellis Faas. En nu mag ik ze eindelijk ook zelf proberen! Benieuwd wat ik er van vind? Lees dan snel verder!
Ellis Faas is begonnen als visagiste en heeft sinds een aantal jaar een eigen make-up collectie die in een woord fantastisch is. Alle producten zijn door Ellis zelf ontwikkeld en als visagist weet zij als geen ander waar op te letten. Dat merk je ook gelijk als je de producten probeert, maar daar vertel ik zo meer over.
Ellis Faas heeft diverse lip producten. Zo heeft ze Creamy, Glazed, Milky Lips maar ook Hot Lips. Dit zijn allemaal verschillende finishes. Wat mij gelijk opviel was dat de doosjes erg lang zijn voor een lipstick. Er zitten dan ook geen standaard lipsticks in maar een soort van zilveren pennen (mijn vriend vond het op uitgerekte kogels lijken).
De pennen zijn wel allemaal verschillend van binnen. De een heeft namelijk een soort van kussentje en de ander juist een kwastje. Het kussentje is echt super zacht, dit merk je ook direct bij het aanbrengen van de lipstick. Hij glijd super makkelijk over je lippen! Het product haal je omhoog door te draaien aan de achterkant van de pen.
Zoals ik al zei heb ik 4 verschillende soorten lip producten van Ellis Faas gehad. Laten we ze een voor een even bekijken.
Creamy Lips L104 Deep Fuchsia
Zoals de naam al zegt, dit is een echte knaller. De Creamy Lips Deep Fuchsia is een lipstain. Je hebt dus maar weinig nodig en het blijft mega lang en goed zitten.
Glazed Lips L308 Sheer Soft Pink
Dit is een hele volle lipgloss in een hele lichte kleur roze. De lipgloss plakt niet en heeft een prachtige glans. Deze pen heeft een kwastje om de gloss aan te brengen.
Milky Lips L201 Ellis Red
Dit is echt de signature kleur van Ellis Faas. Het is een prachtig diep rode lipstain met een mooie glossy finish. Deze breng je ook aan met een kwastje.
Hot Lips L409 Pink Nude
Dit is echt een pareltje! De Hot Lips collectie is de laatste lip revolutie van Ellis. De kleur is mega gepigmenteerd en hij droogt prachtig mat op zonder droog te voelen.
Mijn favoriet is toch echt de Hot Lips Pink Nude. Ik ben gek op een matte / semi-matte finish en ook deze kleur staat prachtig bij mijn huidkleur. Het aanbrengen met het kwastje vind ik persoonlijk iets moeilijker dan met het kussentje. Mocht ik dus in de toekomst weer nieuwe lippies gaan komen zal dat zeker van de Hot Lips collectie zijn.
Alle producten van Ellis Faas zijn te koop bij Skins maar ook op de site van Ellis Faas. Een Creamy, Glazed, Milky of Hot Lips ben kost €27. Ze zijn dus niet heel goedkoop, maar ze zijn het absoluut waard!
Welke Ellis Faas Lip Pen vind jij het mooiste?
Bianca
Stuk voor stuk prachtig, vooral die rode kleur staat je erg goed x
Lonneke
Mooi zijn ze vooral Fuchsia spreekt mij aan.
Sarahdise
Deep Fuchsia staat je geweldig. Supermooie kleur!
Babs
Als eerste een complimentje.. wat een mooie vrouw zie ik. Jouw sproetjes zijn mooi verdeeld, zo zou ik ze ook wel willen hebben. (mijn sproeten zijn allemaal oneven, plus wat grotere vlekken momenteel…) En die wimpers, wauw!
Ellis Faas, ja prachtig. Ik was een keer bij Skins in de make-over en kreeg toen zo een omhulsel mee waar alle pennen in konden. Omdat ik wist dat ik hem toch niet vol zou krijgen, heb ik hem toendertijd maar verkocht…
Als ik hem nog zou hebben had je hem van mij zo kunnen krijgen, hij was wel heel mooi!
Nicole
Wauw wat een gave kleuren! Ze staan je heel goed. Vooral de rode kleur vind ik erg mooi bij je!
Iris
Wat een mooie kleurtjes! Ik vind de doosje waar ze in zitten ook heel cute!
chucky1012
Zulke prachtige kleuren!
rochella
Wauwwww die hot lips vind ik echt helemaal geweldig. Wat een goede review. XOXO
Annette
Mooie kleurjes, staan je goed ook.
Eva
Wauw ik vind ze stuk voor stuk prachtig!
Marle
Mooie foto’s! De laatste kleur is mijn favoriet!
http://www.girlalmighty.nl
Deb
Wat een mooie kleurtjes! Staan je goed. Sheer Soft Pink en Pink Nude zijn mijn favorieten!
Natascha
Wat een mooie producten zeg! Ik vind eigenlijk alle kleurtjes wel heel mooi. De dieprode kleur vind ik je erg gaaf staan maar nude staat je ook prachtig.
Saraya
Oehh…mooie kleuren, vooral de eerste kleur vind ik echt prachtig!
X
Mieke | Mieksmind
Ik heb hier nog geen producten van maar wat een leuke kleurtjes! Ik vind Pink Nude wel erg mooi. ziet er goed uit
Sandra
Hot lipstick pink nude is écht een toffe kleur! Vind ik echt de mooiste van deze kleuren. 🙂